|
Briefinformatie |
| Ingezonden door |
Bima |
| Geboortedatum |
07-05-1979 |
| Woonplaats |
Rotterdam |
| Land |
Nederland |
| Inzenddatum |
28-10-2005 |
| Onderwerp |
Uittreden tijdens dansen en muziek?
|
|
|
Bericht |
Hallo allemaal,
ik heb een vraag.
Als iemand (ongewild of zonder opzet) in trance raakt tijdens dansen of vol overgave muziek speelt, is dat hetzelfde als uittreding? Het kan volgens mij gevaarlijk zijn, omdat, naar wat ik gezien heb, het lichaam echt niet meer weet wat het doet in trance en zichzelf kan verwonden door bijvoorbeeld over de grond te rollen of hard te schokken.
Zijn er misschien 'oefeningen' die gedaan kunnen worden om deze (in mijn ogen) gevaarlijke vorm van trance (uittreding?) te voorkomen of af te leren?
Bedankt!
Bima
|
|
| Antwoord van Sten: |
Hoi Bima.
ik vind het interessant wat je schrijft. Inderdaad tijdens het vol overgave musiceren, dansen, of bijvoorbeeld vrijen, treed je als het ware buiten je eigen gewone bewustzijn, het is een soort vervoering, je bent dan in de (zevende) hemel.
Ik heb er echter nog niet eerder uit eerste hand over gehoord dat iemand daardoor gewond raakte. Het lijkt mij dat angst een slechte raadgever is. Mocht iemand hier nu zelf wel last van hebben, kan hij/zij natuurlijk gewoon beter blijven opletten en zijn/haar beschermengelen om bescherming vragen.
Groetjes,
Sten
|
|
| >>> Terug naar de brievenpagina |