Welkom, Gast. Alsjeblieft inloggen of registreren.
17 Mei 2012, 05:50:23
Startpagina Help Zoek Inloggen Registreren

+  Door het Raam Forum
|-+  Algemeen
| |-+  Stel je voor
| | |-+  even voorstellen,
« vorige volgende »
Pagina's: [1] Print
Auteur Topic: even voorstellen,  (gelezen 639 keer)
Chantal
Newbie
*
Berichten: 33


Chantal


Bekijk profiel
« Gepost op: 31 Augustus 2010, 08:37:25 »

Hallo, ik ben Chantal. Ik ben actief op hyves en via hyves heb ik Sten ontmoet. Ik las het boek Door het raam en dat deed herinneringen wakker maken aan eigen ervaringen.  

Ik merk hoe meer ik mediteer, hoe meer ik AARD en in het NU ben, hoe meer astrale ervaringen er zijn. Het is alsof de sluiers tussen de dimensies dunner worden. Er is steeds minder tussen hemel en aarde. Wellicht horen deze ervaringen bij het ascentieproces waar wij met zijn allen doorheen gaan!  

Groetjes, Chantal
« Laatste verandering: 06 September 2010, 08:20:21 door Chantal » Gelogd
Chantal
Newbie
*
Berichten: 33


Chantal


Bekijk profiel
« Antwoord #1 Gepost op: 31 Augustus 2010, 09:48:00 »

Het lukt me nog niet erg goed een foto van mezelf te downloaden voor op mijn profiel, het wordt steeds een rood kruisje,  tips zijn welkom    Grijns
« Laatste verandering: 31 Augustus 2010, 10:09:43 door Chantal » Gelogd
Koen
Global Moderator
Hero Member
*****
Berichten: 838



Bekijk profiel WWW
« Antwoord #2 Gepost op: 31 Augustus 2010, 11:14:26 »

Dag Chantal,

Welkom op ons forum. Ik hoop dat je hier veel inspiratie vindt om je meditatie te verrijken, hier tussen hemel en aarde !
Dit ascentieproces dat we doormaken heeft te maken met de evolutie van de mens, die niet alleen op lichamelijk en sociaal vlak geƫvolueerd is, maar ook op existentieel en spiritueel gebied. We zijn kinderen van de kosmos, letterlijk, en onze evolutie in die kosmos is geen toevalligheid binnen het heelal.

Liefs, Koen
PS, wat de foto betreft, is ze niet te groot qua aantal pixels of zo ?
Gelogd

Love and understanding - Koen
Chantal
Newbie
*
Berichten: 33


Chantal


Bekijk profiel
« Antwoord #3 Gepost op: 31 Augustus 2010, 11:34:04 »

Hoi Koen, bedankt voor jouw tip, de foto was inderdaad te groot. Het is me nu gelukt een foto te plaatsen, dus nu kunnen jullie mij allemaal bewonderen Rollende ogen Knipoog

Ja, klopt, die ascentie betreft alles en iedereen, zelfs de aarde. Alles wordt lichter/ transformeert naar meer bewustzijn. Het is heel bijzonder dat dat gebeurt. Het is net een verhaal, maar wel een verhaal die werkelijk is en die ieder van ons treft.

Groetjes, Chantal
Gelogd
Marlon
Newbie
*
Berichten: 6


Bekijk profiel
« Antwoord #4 Gepost op: 31 Augustus 2010, 15:54:24 »

Hi Chantal, hartelijk welkom hier.
We zullen waarschijnlijk  nog vele ervaringen uitwisselen Lachebek.
Knuff, Marlon
Gelogd
Constantia
Administrator
Sr. Member
*****
Berichten: 373


Constantia (Sten) Oomen


Bekijk profiel WWW
« Antwoord #5 Gepost op: 31 Augustus 2010, 16:13:26 »

Hoi Chantal,

en natuurlijk van mij een hartelijk welkom. Nu heb je toch je weg hierheen gevonden via Hyves... Dit forum over dit onderwerp is het beste in Europa, dankzij Koen en de fantastische leden. Ik zelf sta bewust meer aan de zijlijn (om nu, na jaren zelf heel actief geweest te zijn, anderen de ruimte te geven en ook zodat ik zelf wat meer ruimte heb). Vanzelfsprekend kan dat ook veranderen zodra ik zelf weer wat actiever meepraat.  Knipoog
Natuurlijk ben ik er wel altijd op de achtergrond.

Liefs,

Sten
« Laatste verandering: 31 Augustus 2010, 16:15:44 door Sten » Gelogd
sandman
Full Member
***
Berichten: 179


Bekijk profiel
« Antwoord #6 Gepost op: 01 September 2010, 06:36:29 »

Dag Chantal, van harte welkom. Weer enkele nieuw gezichten, dat stemt mij vrolijk.
Groetjes
R.S.
Gelogd
Pagina's: [1] Print 
« vorige volgende »
Ga naar:  


Login met gebruikersnaam, wachtwoord en sessielengte

Powered by SMF 1.1.16 SMF © 2006-2008, Simple Machines
 
Home - Uittredingen Forum
LinkerMenu